Odwiedziny

mod_vvisit_counterDzisiaj84
mod_vvisit_counterWczoraj59
mod_vvisit_counterTen tydzień381
mod_vvisit_counterTen miesiąc870
mod_vvisit_counterRazem349098

Dental-Studio
ul. Witosa 29
Knurów
tel.: 502 969 379
Drukuj Email

Joanna Tomulik

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej praktyki stomatologicznej!

W moim gabinecie staram się przede wszystkim przekonać pacjentów, iż w dzisiejszych czasach leczenie stomatologiczne może być komfortowe i bezbolesne. Przy wykonaniu każdego zabiegu stosujemy różnego rodzaju znieczulenia, które pozwalają czuć się podczas leczenia komfortowo. Leczenie endodontyczne kojarzące się pacjentom z wielokrotnymi nieprzyjemnymi wizytami w dobie współczesnej techniki także stało się mitem. Leczenie to odbywa się na maksymalnie 2-3 wizytach i nie jest bolesne.

 

Dzięki nowoczesnemu urządzeniu do maszynowego opracowania kanałów i jednoczesnego pomiaru długości kanału czas poświęcony na jego opracowanie można ograniczyć do minimum co jednocześnie poprawia komfort pacjenta.

 

Dużą uwagę poświęcamy także estetyce uśmiechu naszych pacjentów. Wykorzystujemy najnowsze na rynku materiały do odbudowy ubytków które w połączeniu z techniką odbudowy zębów pozwalają na odtworzenie naturalnego koloru i kształtu leczonego zęba.

 

Wykwalifikowane higienistki stomatologiczne które pracują w naszej poradni wykonują kompleksowe zabiegi higienizacyjne tj. skaling piaskowanie fluoryzacja aby profesjonalnie zadbać o higienę jamy ustnej każdego z naszych pacjentów. Ponadto służą poradą na temat prawidłowej higieny domowej dostępnych preparatów do stosowania w domu.

 

Szanujemy czas i nerwy naszych pacjentów dlatego też jesteśmy punktualni. Wiemy iż czas spędzony na poczekalni może dodatkowo generować stres dlatego tez ograniczamy go do minimum

Jeśli jesteś osobą zapominalską, zabiegana i zdarza ci się zapominać o umówionych terminach poinformujemy cię o zbliżającej się wizycie w odpowiednim czasie sms-em lub telefonicznie.

 

Gwarancją solidności naszych usług jest 5 letnia gwarancja udzielana na wykonane wypełnienia (warunkiem gwarancji jest co półroczna kontrola stanu uzębienia i w razie potrzeby wykonanie profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych).

 

Dla pacjentów którzy z różnych powodów utracili częściowo lub całkowicie uzębienie świadczymy szeroki zakres usług protetycznych. Nowością jaką świadczymy w naszym gabinecie jest wykonywanie mostów adhezyjnych czyli uzupełnień braków zębowych bez konieczności szlifowania zębów. Zaletą tych uzupełnień jest to iż wykonywane są na jednej wizycie.

 

Wychodząc na przeciw młodym mamom które cały swój czas poświęcają swoim pociechom proponujemy wizyty w naszej poradni razem z dziećmi. W czasie kiedy mama będzie poprawiać swój uśmiech zapewnimy opiekę nad maleństwem.

 

 

 

 

Wstąp i przekonaj się sam iż wizyta u dentysty może zmienić się w przyjemnie spędzony czas. My przywitamy Cię serdecznym uśmiechem i gwarantujemy Ci że z takim samym uśmiechem opuścisz nasz gabinet!!!!

 
Dental Studio tel.: 502 969 379 - dentysta Knurów - stomatolodzy w Knurowie
Joomla extensions by Siteground Hosting